Speciální nabídka

Zavírací nůž - Exskelibur II Framelock Carbon - 01BO136, Prodej nožů a příslušenství

Damaskové nože

Zavírací nůž - Exskelibur II Framelock Carbon - 01BO136 - detail produktu

katalog zboží > Zavírací nože > Böker Plus

fotka 1 fotka 2 fotka 3

Zavírací nůž - Exskelibur II Framelock Carbon - 01BO136


Cena: 3 579,- Kč (vč. DPH)
Dostupnost: více než týden
Kód produktu: 01BO136
Výrobce: Böker Plus

Popis:

Téměř žádná jiná modelová řada Boker Plus neviděla tolik poptávky a byla v posledních letech nabízena v tolika verzích. Nyní povýšíme sérii na nový standard s novými modely tím, že představíme Exskelibur jako titanový rámový zámek. Tato obzvláště rafinovaná verze je ještě tenčí než verze linerlock a zaujme elegantním konturováním na obou stupnicích rukojeti.

 

Přední stupnice je vyrobena z uhlíkových vláken, což dává noži kromě jeho výjimečné přitažlivosti také nízkou hmotnost. Abychom splnili obzvláště exkluzivní očekávání kladená na tyto modely, nešetřili jsme také žádné náklady na čepelkovou ocel a jako vhodný materiál jsme vybrali práškový kov CPM-S-35VN. Čepel má jemný ručně nanášený saténový povrch. Všechny modely mají charakteristickou modře eloxovanou titanovou sponu, kterou lze převést ze sklopného na sklopný. Výsledkem je, že rámové zámky Exskelibur představují špičku kopí pro Boker Plus a povýší již tak extrémně populární design na další úroveň.

 

Tloušťka rukojeti tohoto fascinujícího pánského nože je v jeho nejsilnějším bodě sotva 9 mm (měřeno bez spony). K přizpůsobení stupnice rukojeti se používá jednodílný distanční prvek z uhlíkových vláken. Tato malá verze má stejné prémiové funkce jako její větší bratr, ale s gramáží 49 gramů je při stejné tloušťce rukojeti a čepele opět výrazně lehčí.

Typ: Kapesní nůž
Celková délka: 16 300 000 000
Délka čepele: 7 cm
Tloušťka čepele: 2,8 mm
Hmotnost: 49 g
Návrhář: Mike Skellern
Materiál čepele: CPM-S-35VN
Materiál rukojeti: Uhlíkové vlákno, titan
Otvírák: Nail Nick
Otevírací: Manuál
Typ zámku: Framelock
Vyrobeno v: Asie
Barva: Černá
Číslo položky: 01BO136

Objednat

ZbožíCena bez DPHCenaPočet kusů
Zavírací nůž - Exskelibur II Framelock Carbon - 01BO1362 958,-3 579,-Koupit