Speciální nabídka

Nůž s pevnou čepelí - Rold SK-5 - 02BO293, Prodej nožů a příslušenství

Damaskové nože

Nůž s pevnou čepelí - Rold SK-5 - 02BO293 - detail produktu

katalog zboží > Nože s pevnou čepelí > Böker Plus

fotka 1 fotka 2 fotka 3

Nůž s pevnou čepelí - Rold SK-5 - 02BO293


Cena: 4 159,- Kč
Dostupnost: více než týden
Kód produktu: 02BO293
Výrobce: Böker Plus

Popis:

Böker Plus Rold SK-5 je extrémně odolný táborový a outdoorový nůž navržený Jesperem Voxnæsem. Pevná konstrukce jako full tang konstrukce s připojenými šupinami rukojeti z tryskaného, ​​zeleného Canvas-Micarta v kombinaci s vysoce kvalitní čepelí SK-5 ocelí zajišťuje vynikající stabilitu.

Pro mnoho outdoorových nadšenců je čepel z uhlíkové oceli stále materiálem volby, pokud jde o praktické použití. Velkou výhodou pro mnoho uživatelů je snadné přeostření oproti chromovým ocelím při srovnatelném zachování ostří.Praškové lakování čepele přesto zajišťuje vynikající ochranu proti korozi. Kompletní ploché broušení zajišťuje současně vynikající řezné vlastnosti.

Velké duté nýty v rukojeti nejen snižují hmotnost, ale umožňují také připevnění bezpečnostního popruhu. Dodatečné vybrání pro ukazováček umožňuje kratší uchopení pouzdra nože pro jemnější práci, zatímco žebrovaná opěrka palce a mírně rozšířený konec rukojeti zajišťují vynikající úchop pro hrubé práce, jako je sekání. Vrstvy červených vláken vytvářejí pěkný akcent. Vyvážený design, který odráží mnohaleté zkušenosti Jespera Voxnæse s outdoorem a lovem. S praktickým nylonovým pouzdrem s ochranou proti propíchnutí.

Typ: Pevné čepele
Celková délka: 28,00 cm
Délka čepele: 15,70 cm
Tloušťka čepele: 5,00 mm
Hmotnost: 293,00 g
materiál čepele: SK-5
Materiál rukojeti: micarta
Vyrobeno v: Asie
Barva: Zelená
Barva čepele: Černá
Materiál pláště: nylon
Číslo položky: 02BO293

Objednat

ZbožíCenaPočet kusů
Nůž s pevnou čepelí - Rold SK-5 - 02BO2934 159,-Koupit