• 1 z 4
 

Lovecký nůž Böker Stag I 112004ST

 

Pečlivě vytvořený pro komfort a kontrolu při řezání. Böker lovecký nůž má všechny kvalitativní vlastnosti na které jste zvyklí.

Dostupnost Více než týden
Můžeme doručit do
8.7.2024
5 799 Kč
   
Kód produktu 112004ST
Značka Böker
Kategorie Böker
Dodání do 3 dnů po celé ČR
Dodání do 3 dnů
po celé ČR
Garance spokojenosti
Garance
spokojenosti
Nože nejvyšší kvality
Nože nejvyšší
kvality
 

Výborně provedený s drsnou krásu. Nůž je z ušlechtilé oceli, která nabízejí roky spolehlivého provozu. Nikl-stříbrná rukojeť přidává elegantní lesk. Originální rukojet' z jelena má drážky na prsty. Hnědé kožené pouzdro je součástí balení.
Celková délka: 18.4 cm
Délka čepele: 8,0 cm
Hmotnost: 160 g
Materiál čepele: 440C
Materiál rukojeti: Stag Horn

Böker Scout je pevně spojen s naším jménem již od roku 1985. Zda by někdo čekal, že se kapesní nůž stane jedním z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších nožů v našem sortimentu, dnes už nikdo nedokáže říct. Ale tyto roky jsou rozhodně zvláštností v době krátkodobých výstřelků, které nejsou neobvyklé ani na trhu s noži. Varianty Scoutu byly v této době pravděpodobně početnější než u téměř jakéhokoli jiného modelu, ale v klíčových údajích se nikdy nic nezměnilo.

Extrémně stabilní tělo z jednoho kusu niklového stříbra je vyrobeno slinováním a následně vyleštěno. Během slinování se suroviny mísí, kombinují zahříváním a tvarují do požadovaného tvaru. Dutě broušená čepel z nerezové oceli N690 je kovaná společností Böhler a svým nezapomenutelným tvarem přispívá k nesrovnatelnému vzhledu Scoutu.

Klasický backlock se stará o aretaci a udržuje čepel bezpečně otevřenou. Mechanismus ukrytý uvnitř rukojeti se skládá z kolébky šroubu a pružiny. Když je čepel rozložená, vahadlo závěru zapadne do vybrání v čepeli a zajistí ji na místě. Zadní konec kolébky závěru není zcela zakryt rukojetí, ale je částečně odkrytý na zadní straně rukojeti, aby jej bylo možné ovládat. Pokud stisknete odkrytý zadní konec vahadla závěru, hák se zvedne ze zářezu, aby se uvolnil zámek a čepel se mohla sklopit. Příjemně tvarované šupiny rukojeti z pravého jelení rohoviny završují harmonický obraz klasiky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: