Speciální nabídka

Lovecký nůž Böker Sporting Knife 110182HH, Prodej nožů a příslušenství

Damaskové nože

Lovecký nůž Böker Sporting Knife 110182HH - detail produktu

katalog zboží > Lovecké nože > Böker

fotka 1

Lovecký nůž Böker Sporting Knife 110182HH


Cena: 5 679,- Kč
Kód produktu: 110182HH
Výrobce: BÖKER

Popis:

Šestidílný sportovní nůž Boker se vyrábí ručně v naší manufaktuře v Solingenu od roku 1869. Koncept, který byl v historii mnohokrát kopírován, kombinuje řadu užitečných nástrojů ve vysoce kvalitním kapesním noži. Byl ve výrobě déle než jakýkoli jiný multifunkční nůž. A dokud bude Boker vyrábět nože v Solingenu, budeme vyrábět i tuto klasiku.

 

Sportovní nůž se na první pohled odhaluje svým nezaměnitelným tvarem. Již v zavřeném stavu jsou k vidění tři typické prvky praktického modelu: leštěné niklově stříbrné čelisti vpředu a vzadu, držák pro upevnění karabinky na řetízku nebo popruh a zužující se rukojeť vpředu, tedy v oblasti hlavní tyče čepele. Výsledná jemná polodutina tvoří dokonalou oporu palce, když držíte nůž v ruce pro řezání. Tradiční design je zcela šetrný k kapsám a nabízí jasné praktické výhody. Pro prodloužení nástrojů potřebujete vždy dvě ruce, čepele nejsou uzamykatelné. Místo toho klasické podpěrné pružiny udržují nůž otevřený.

 

Je vybaven dvěma noži, otvírákem na plechovky a lahve, piercingovým a vystružovacím šídlem, vývrtkou a štěrbinovým šroubovákem. Obě čepele jsou vyrobeny z oceli 4034, klasické oceli Solingen, která kombinuje odolnost proti korozi, zachování hran a snadné přeostření. Základem naší modelové řady jsou leštěné niklově stříbrné čelisti a odolné misky z pravého rohu. Díky praktickému řemínku na šňůrku lze nůž snadno připevnit na tašky nebo jiné předměty.

Celková délka: 20.0 cm
Délka čepele: 6,5 cm
Váha: 98 g
Materiál čepele: 4034
Rukojeť: jelení roh

Termín dodání: 14 dní

Objednat

ZbožíCenaPočet kusů
Lovecký nůž Böker Sporting Knife 110182HH5 679,-Koupit