• 1 z 3
 

NUZ 220-DD-1 KP LOVECKY

 

Exklusivní zavírací nůž 220-DD-1 KP HABLOCK

Dostupnost Na objednávku
Můžeme doručit do
3.9.2024
49 190 Kč
   
Kód produktu 220-DD-1
Značka Mikov
Kategorie Mikov
Dodání do 3 dnů po celé ČR
Dodání do 3 dnů
po celé ČR
Garance spokojenosti
Garance
spokojenosti
Nože nejvyšší kvality
Nože nejvyšší
kvality
 

Exklusivní zavírací nůž 220-DD-1 KP HABLOCK

Lovecký zavírací nůž HABLOCK 220-DD-1 KP je vyráběn výhradně na zakázku. Díky kompletní ruční výrobě a zpracování se jedná o absolutně unikátní, praktický, spolehlivý a elegantní nůž určený pro lovce a milovníky přírody, ale jeho kvality ocení i sběratelé a milovníci exkluzivního řemesla. Díky ergonomickému tvaru rukojeti umožňuje příjemný a bezpečný úchop.

VYBAVENÍ:
Lovecký zavírací nůž HABLOCK má čepel a speciálně zdobenou hřbetní pojistku, kování a příložky z damaškové oceli PMC 27 o tvrdosti 57-60 HRc. Damašková ocel PMC 27 je ceněným materiálem jak pro vynikající mechanické vlastnosti, tak i pro jedinečný vzhled. Spojuje v sobě houževnatost oceli 12C27 (matný vzor) s tvrdostí oceli RWL 34 (lesklý povrch). Výsledný materiál má díky vnitřní struktuře vysokou torzní, ohybovou i rázovou houževnatost a současně velkou odolnost proti opotřebení. Nůž HABLOCK z damaškové oceli získal velmi vysokou řezivost, extrémní odolnost proti přelomení a krásnou nezaměnitelnou kresbu, kde na světě neexistují dva shodné kusy.

Je osazen hřbetní bezpečnostní pojistkou, která patří mezi nejbezpečnější pojistky zavíracích nožů. Pojistka zaručuje uzamčení čepele nože v otevřené poloze a neutralizuje riziko úrazu způsobené jejím samovolným zavřením. Pro správnou funkci pojistky je nutné, aby byl nůž vybaven silným perem, proto může být její chod tužší.

Střenka nože je vyrobena z exotického dřeva.

Zákazníkům je HABLOCK dodáván včetně luxusního koženého pouzdra s vyraženým logem firmy Mikov. Mikov je výrobce se sídlem v Mikulášovicích v Českém Švýcarsku, který navazuje na tradici průmyslové výroby nožířského zboží od roku 1794.

Délka čepele (mm) 80
Délka nože (mm) 195
Materiál čepele PMC 27 - Damašková ocel - 57-60 HRc
Materiál střenky dřevo
Pouzdro včetně koženého pouzdra
Šířka čepele (mm) 24
Tloušťka čepele (mm) 2.6
Typ pojistky backlock

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: