Speciální nabídka

Nůž s pevnou čepelí - Urd 2.0 - 02BO523, Prodej nožů a příslušenství

Damaskové nože

Nůž s pevnou čepelí - Urd 2.0 - 02BO523 - detail produktu

katalog zboží > Nože s pevnou čepelí > Böker Plus

fotka 1 fotka 2 fotka 3

Nůž s pevnou čepelí - Urd 2.0 - 02BO523


Cena: 1 049,- Kč
Dostupnost: více než týden
Kód produktu: 02BO523
Výrobce: Böker Plus

Popis:

Ve společnosti Boker jsme vždy dbali na inovace. Za posledních jeden a půl desetiletí jsme naši značku Boker Plus otevřeli mnoha novým nápadům, aniž bychom ztratili ze zřetele naše tradiční hodnoty. S Urd 2.0 děláme další velký krok vpřed. Dirk Hofmeister založil Midgards Messer v roce 2017, kde spolu se svou dcerou dělali průkopnickou práci. Spolupracovali jsme s ním, abychom představili Urd 2.0, mnohem víc než jen nůž na krk. Přestože je robustní všestranný stroj ve svém původním stavu velmi zábavný a velmi užitečný, největší radost z Boker Plus Urd 2.0 přichází po koupi.

Zákazníci si mohou stáhnout soubory vah na rukojeti v různých tvarech a velikostech, distanční vložky, pouzdra a dárkové krabičky a vytisknout je v mnoha různých tvarech, barvách a materiálech na běžných 3D tiskárnách.

Použijte jej s kroužkem na rukojeti nebo jako tříprstý nůž, navrhněte jej s různými umělými materiály, dřevěným vláknem nebo materiály svítícími ve tmě. Designu a hravému experimentování se meze nekladou, čerpá se z množství barevných a materiálových kombinací. Řada různých tvarů rukojetí také nabízí možnosti přizpůsobení na základě vašich potřeb a preferencí. Tento nůž nově definuje koncept modulárního designu pro trh nožů.

Zákazníci, kteří nemají 3D tiskárnu, mohou využít tiskovou službu Midgards Messer k objednání přizpůsobených vah na rukojeti na základě jejich představ. Facebooková stránka Midgards nabízí spoustu inspirace a podpory. Urd 2.0 je dodáván s černými šupinami G10 a Kydexovou pochvou s kuličkovým řetízkem, což znamená, že nůž je plně funkční i bez 3D tiskárny doma. Robustní čepel je vyrobena z D2. Navzdory své kompaktní konstrukci nabízí Urd 2.0 pevný úchop, takže budete schopni řešit úkoly, které vyžadují větší řeznou sílu. Jsme velmi rádi, že můžeme nabídnout tento nůž, čímž ctíme náš závazek být inovativním výrobcem nožů.

Typ: Pevné čepele
Celková délka: 10,50 cm
Délka čepele: 6,00 cm
Tloušťka čepele: 4,70 mm
Hmotnost: 95,00 g
Návrháři: Midgardův nůž
materiál čepele: D2
Materiál rukojeti: G10
Vyrobeno v: Asie
Barva: Černá
Barva čepele: Nepotažené
Číslo položky: 02BO523

Objednat

ZbožíCenaPočet kusů
Nůž s pevnou čepelí - Urd 2.0 - 02BO5231 049,-Koupit