• 1 z 4
 

NUZ 335-OH-8 KABELOVY

 

Elektrikářský nůž pevný Flex 335

Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do
26.6.2024
149 Kč
   
Kód produktu 335-OH-8
Značka Mikov
Kategorie Mikov
Dodání do 3 dnů po celé ČR
Dodání do 3 dnů
po celé ČR
Garance spokojenosti
Garance
spokojenosti
Nože nejvyšší kvality
Nože nejvyšší
kvality
 

Nůž Flex 335 se v Mikulášovicích vyrábí již několik desetiletí. Vývoj a výroba nože začala v sedmdesátých letech minulého století a jeho účelem byla stát se pomocníkem všech řemeslníků. Postupně se vypracoval do role jednoho z nejpoužívanějších elektrikářských nožů. První kusy tohoto nože byly vyráběny s plastovým držadlem a čepelí z uhlíkaté oceli, která při práci ve vlhkém prostředí korodovala.
Současný nůž nabízí mnohem pohodlnější a bezpečnější využití při práci. Čepel nože je dolnošpičatá, má délku 80 mm a je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli typ 420 s tvrdostí 52-55 HRc. Ostří nože je na spodní straně čepele a je zakončeno ostrou špicí, která má párací vlastnosti. Střenka nože je z kvalitního a odolného plastu, má ergonomický tvar, který při stisku kopíruje sevřenou ruku a tím umožňuje pohodlné řezání, bez zbytečných otlaků popřípadě mozolů. Na čelní straně má výsek ve tvaru záštity, který zabraňuje sklouznutí ruky a následnému poranění.
Tento nůž je brán jako elektrikářský, pro snadné krájení a párání kabelů a snadému holení izolací kabelů. Velice oblíben je v zahradictví na odstranění nárůstů a náletů nebo na roubování, lze použití i jako rýsovací nůž.

Délka čepele (mm) 80
Délka nože (mm) 200
Hmotnost 0.06 kg
Materiál čepele nerezová ocel 420 - 52-55 HRc
Materiál střenky plast
Počet MJ v kartonu 40
Pouzdro PVC
Šířka čepele (mm) 20
Tloušťka čepele (mm) 1.8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: