Tip Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Böker Special Run Eurofighter Damast

 

Černá rukojeť má v sobě zabudovanou černou výložku z opracované kosti, což vytváří jednoduchý ale elegantní kontrast s damaškovým ostří. Tento nůž je nejen exkluzivní sběratelský kousek, ale také spolehlivý nůž pro každodenní použití. Dodává se v exkluzivní dřevěné krabičce a s certifikátem pravosti. Omezená serie pouze 199 kusů.

POSLEDNÍ PRODEJNÍ KUS LIMITOVANÉEDICE!!!

Dostupnost Momentálně nedostupné
17 990 Kč
   
Kód produktu 110149DAM
Značka Böker
Kategorie Damaškové nože Böker Manufaktura Solingen
Dodání do 3 dnů po celé ČR
Dodání do 3 dnů
po celé ČR
Garance spokojenosti
Garance
spokojenosti
Nože nejvyšší kvality
Nože nejvyšší
kvality
 

KAPESNÍ NŮŽ EUROFIGHTER-DAMASK® BÖKER SOLINGEN - VYKOVANÝ Z OCELI MAUSER BK 27 PALUBNÍ DĚLO STÍHACÍHO LETADLA EUROFIGHTER

 

Překvapující milovníky nožů po celém světě novými a inovativními nápady je velkou silou manufaktury BÖKER v Solingenu. Místo pouhého naskočení do úspěšného vlaku se ubírají nové cesty!

 

Po velmi úspěšném představení Leopard-Damascus® je nyní na Bökeru další světová premiéra: EUROFIGHTER-Damašek, vykovaný z oceli palubního kanónu Mauser Bk 27 stíhacího letounu Eurofighter.

Náš damaškový kovář při namáhavé ruční práci kuje dělovou ocel speciální nástrojovou ocelí (legovaná chromem, manganem a vanadem) a vytváří přes 300 vrstev damašku. Nová kapitola v historii čepelí Böker Damašek. Jako damaškový vzor byly zvoleny tři velké růže, které dokonale ladí s elegantně zakřivenými liniemi 10 cm dlouhé čepele. Zcela nově vyvinutá rukojeť z hliníku AlMgSi1 je frézována z kompletního bloku kovu na milimetr pomocí CNC technologie. Design rukojeti podporuje pocit a zároveň tvoří pěkné spojení s propracovanou čepelí. Samozřejmostí je ochrana povrchu proti poškrábání tvrdou anodizací. Dřevěné vložky Amboina Burl na obou stranách tvoří vizuálně přitažlivý kontrast ke zbytku nože. Kalhotová spona integrovaná do skořepiny (NOVINKA: bez viditelného šroubového spojení) udržuje Eurofighter Damast vždy na dosah ve sklopené poloze, a to i při každodenním používání.

 

Tento mimořádný model je prezentován v atraktivní dřevěné krabičce. Kompletní s certifikátem.

 

Böker Made in Solingen - prémiová značka. Velmi kvalitní nože z továrny na nože Böker v Solingenu pro milovníky, kteří ocení něco výjimečného. Od klasického kapesního nože přes světoznámé pružinové nože Böker až po elegantní sběratelský nůž s damaškovou čepelí. Vše vyrobeno ručně v Solingenu.

Celková délka: 23.0 cm
Délka čepele: 10.0 cm
Hmotnost: 165 g
Materiál čepele: Damašek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: