• 1 z 7
 

Nefaris Ltd Titanium Black Nebula FAT CF Damascus

 

Nefaris, limitovaný na 155 kopií po celém světě, pokračuje v tradici avantgardních rámečků od WE Knife. Kapesní nůž je vybaven čepelí typu clip point s kuličkovým ložiskem z legendárního Heimskringla Damašku.

Dostupnost Na objednávku
Můžeme doručit do
2.8.2024
22 490 Kč
   
Kód produktu 01WE1054DAM
Značka We Knife
Kategorie Damaškové nože
Dodání do 3 dnů po celé ČR
Dodání do 3 dnů
po celé ČR
Garance spokojenosti
Garance
spokojenosti
Nože nejvyšší kvality
Nože nejvyšší
kvality
 

Nefaris, limitovaný na 155 kopií po celém světě, pokračuje v tradici avantgardních rámečků od WE Knife. Kapesní nůž je vybaven čepelí typu clip point s kuličkovým ložiskem z legendárního Heimskringla Damašku a vysoce kvalitní rukojetí z černého titanu , díky čemuž je ideální i pro náročné každodenní použití. Ploutev a otvor pro palec usnadňují otevírání nože, zatímco barevná vložka rukojeti FAT z uhlíku je skutečným poutačem. S praktickou vyklápěcí sponou (r), která umožňuje hluboké nošení.

Typ položky:

kapesní nůž

Laserové gravírování:

Ne

Značka:

WE nůž

Celková délka:

20,90 cm

Délka čepele:

8,90 cm

Tloušťka čepele:

3,20 mm

Hmotnost:

130,00 g

Materiál čepele:

damašek

Materiál rukojeti:

Uhlíkové vlákno , titan

Pomůcka pro otevírání:

Otevírání palce

Otevírací:

Ručně

Uzavření:

Zámek rámu

Barva:

Černá

Číslo položky:

01WE1054DAM

Značka WE Knife je dalším příkladem čínského výrobce, který s velkým úspěchem působí v segmentu prémiových nožů s mnoha zkušenostmi, citlivostí a nekompromisními standardy kvality. Od návrhu až po výrobu je celá výroba realizována z jednoho zdroje a vysoce technická a CNC podporovaná výroba umožňuje výrobu s naprosto minimálními tolerancemi a nejvyšší přesností. Zavírací nože, které jsou konstruovány převážně jako titanové rámové zámky, jsou zpravidla vybaveny práškovou metalurgickou prémiovou ocelí a čepele s kuličkovými ložisky jsou prakticky standardní. S láskou implementované detaily a vlastní designový jazyk dávají výrobci, který působí od roku 2000, pevnou pozici na trhu nožů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: