Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Spartan-Harsey 3.25 Chad Nichols Damašek Bronz

 

Inspirací pro oslnivý Spartan Harsey Folder nebyl nikdo jiný než legendární výrobce nožů Bill Harsey . V této exkluzivní verzi je kapesní nůž vybaven dechberoucí čepelí drop point od damaškového virtuóza Chada Nicholse a elegantní a ergonomickou titanovou rukojetí.

Dostupnost Na objednávku
Můžeme doručit do
31.7.2024
17 990 Kč
   
Kód produktu 01SB011DAM
Značka Spartan Blades
Kategorie Damaškové nože
Dodání do 3 dnů po celé ČR
Dodání do 3 dnů
po celé ČR
Garance spokojenosti
Garance
spokojenosti
Nože nejvyšší kvality
Nože nejvyšší
kvality
 

Inspirací pro oslnivý Spartan Harsey Folder nebyl nikdo jiný než legendární výrobce nožů Bill Harsey . V této exkluzivní verzi je kapesní nůž vybaven dechberoucí čepelí drop point od damaškového virtuóza Chada Nicholse a elegantní a ergonomickou titanovou rukojetí . Čep na palec a robustní zámek rámu zajišťují intuitivní koncept ovládání sběratelského nože, ačkoli hlavní oblast použití bude pravděpodobně v domácí vitríně. Bronzově zbarvené prvky, jako jsou šrouby nebo konvertibilní vyklápěcí spona, zvláštním způsobem zvýrazňují elegantní vzhled. Harmonie funkce, vynikajících materiálů a nejlepšího řemeslného zpracování. Vyrobeno v USA.

Typ položky:

kapesní nůž

Laserové gravírování:

Ne

Značka:

Spartan Blades

Celková délka:

18,10 cm

Délka čepele:

8,30 cm

Tloušťka čepele:

3,20 mm

Hmotnost:

82,00 g

Návrhář:

Bill Harvey

Materiál čepele:

damašek

Materiál rukojeti:

titan

Pomůcka pro otevírání:

Připínáček na palec

Otevírací:

Ručně

Uzavření:

Zámek rámu

Číslo položky:

01SB011DAM

Spartan Blades založili v roce 2008 ve stoleté stodole v Southern Pines v Severní Karolíně Curtis V. Iovito a Mark Carey. Jakožto mnoha cenami ověnčený výrobce vysoce kvalitních outdoorových a vojenských nožů charakterizuje standardy Spartan Blades nejvyšší kvalita a zdravý patriotismus. Sebevědomé designy se řídí heslem „Knives with Intent“ , podle kterého jsou nože optimalizovány pro příslušnou oblast použití. Všechny nože a komponenty jsou vyráběny pouze těmi nejlepšími procesy a nejmodernějšími výrobními technikami s nezbytnou řemeslnou pozorností k detailu. Od konceptu až po hotovou čepel jsou nože navrženy tak, aby byly dědictvím pro další generace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: